Handelaren

Een aantal handelaren hebben speciale beursaanbiedingen die op hun stand te vinden zijn.
De Special Awards van de handelaren vindt je ook hier.
Graag speciale aandacht voor de gulle gevers aan onze tombola. Lootjes zijn op de beursdag te koop!

Bedrijfsnaam Website Tombola Beursaanbieding Special Award voor wedstrijd
Dutchmodelshop.nl https://dutchmodelshop.nl V V
BV Sturmtiger Modelbouw https://sturmtiger.be V
MAXI-WHEELS https://www.maxi-wheels.be
MJG-3D https://mjg-3d.nl V V
StyleDesign by Thomas Bäcker http://www.tb-styledesign.de V
Side7 Https://www.side7.nl V V V
The Scalemodeling Channel Shop Https://www.thescalemodelingchannel.com
Poppy Books http://www.poppybooks.nl
Dynamo Models https://www.dynamo-models.com/en/ V
Lifecolor Nederland (AK-Interactive) http://www.lifecolor.nl V
Germania Figuren https://www.germania-figuren.eu V V
NV DOMI- https://www.domi-model.com V
Breveco Modelling https://www.brevecomodelling.net V
Scaldis modelclub https://www.scaldismodelclub.nl V
Blitz Workshop https://bsmodels.pl.tl/Home.htm V
Anthony Spiessens https://www.scalemodeldungeon.eu
Flash Aviation Shop / Flash Luchtvaart Winkel https://www.flash-aviation.nl V
dutch decal dutch profile https://www.dutchdecal.nl V V
Airbrush Services Almere https://airbrush-services-almere.nl V
penselen.nl https://penselen.nl V V
Art Scale Kit Distribution s.r.o.
Special event offer – 10% less for pre-orders for personal pick up at ESM. Pre-orders via www.artscale.eu
https://www.artscale.eu V V
Dennis Miniatures Design  DMD https://www.dennisminiaturesdesign.de V V
CMF-DanMar, MW-Bastelstube https://www.mw-bastelstube.com/
Modelbouwcompany https://modelbouwcompany.nl/ V V V
De Veteraan Modelbouw https://deveteraanmodelbouw.nl
Modell- & Spielwaren Plüth GmbH http://www.ms-plueth.de V
Shiftinglands https://www.shiftinglands.com V
Uitgeverij Geromy https://www.luchtvaartboeken.com/
Uitgeverij Walburg Pers https://www.walburgpers.nl/nl/imprint/lanasta
Miniatuurwereld.com https://www.miniatuurwereld.com V
Modelbrouwers https://www.modelbrouwers.nl V V V
ROBI Modelbouw https://www.robimodelbouw.nl V
Mischa’s Model Outlet https://www.modeloutlet.nl V
Mark’s Minitools https://www.marks-miniatures.com/